Woensdag 27 februari 2019

WOENSDAGMORGEN Klasse L

Rubriek 1

Aanvang springen eerste parcours groep 1 klasse L 10:00 uur
Klassiek parcours met barrage art. 238.2b.
Deelnemers starten in programma volgorde, voor beide parcoursen geldt dezelfde startvolgorde.

Prijzen: € 75,=, € 60,=, € 50,= €40,= € 30,= en volgprijzen van € 20,=
Prijsuitreiking zal aansluitend plaatsvinden.

Deze prijzen worden u aangeboden door:

Midden Nederland Makelaars

G. van Kommer


Rubriek 1a

Aanvang springen 2de parcours groep 1 klasse L aansluitend aan rubriek 1 ca 13:30 uur
Progressief met joker.
Deelnemers starten in programma volgorde, voor beide parcoursen geldt dezelfde startvolgorde.

Prijzen: € 75,=, € 60,=, € 50,= €40,= € 30,= en volgprijzen van € 20,=
Prijsuitreiking zal aansluitend plaatsvinden.

Deze prijzen worden u aangeboden door:

Waldman Horses

Holsten Stables

  

STARTLIJSTEN EN UITSLAGEN

VOORLOPIGE FINALELIJST

De L finale wordt aangeboden door Stal Stridam.

=================================================================

WOENSDAGMIDDAG Springen klasse BB, zonder klassement

STARTLIJST

=================================================================
WOENSDAGAVOND aansluitend Klasse B,

Rubriek 2

Aanvang springen 1ste parcours groep 1 klasse B ca 17:00 uur.

Klassiek parcours art. 238.1b
Deelnemers starten in programma volgorde, voor beide parcoursen geldt dezelfde startvolgorde.

Prijzen: € 75,=, € 60,=, € 50,= € 40,= € 30,= en volgprijzen van € 20,=
Prijsuitreiking zal aansluitend plaatsvinden.

Deze prijzen worden u aangeboden door:

Buitenhuis Recreatie

Brasil Koffie


Rubriek 2a

Aansluitend volgt het 2de parcours voor groep 1 klasse B. Progressief met joker ca 20:30 uur.
Deelnemers starten in programma volgorde, voor beide parcoursen geldt dezelfde startvolgorde.

Prijzen: € 75,=, € 60,=, € 50,= € 40,= € 30,= en volgprijzen van € 20,=
Prijsuitreiking zal aansluitend plaatsvinden.

Deze prijzen worden u aangeboden door:

Buijtenhuis Nijkerk B.V.

Loonbedrijf Plezier & Timmer


STARTLIJSTEN EN UITSLAGEN

VOORLOPIGE FINALE LIJST

De B finale wordt aangeboden door Van de Groep Biogas en Ekris BMW Nijkerk.